Ankara İkinci El Rolex Saat Alanlar

Ankara İkinci El Rolex Saat Alanlar

ankara kullanılmış rolex saat alım satım

Ankara ikinci el rolex saat alan yerler Faaliyetimizden bugüne teknolojideki bütün gelişmeleri takip edip uygulamaya geçtik. Mekanik saatçilikten elektronik saatçiliğe geçişteki gelişmeleri çok yakından takip ederek, açılan kurslara katılarak, görerek, yaşayarak ve tamir ederek gerekli bilgi ve deneyime sahibiz.

2.el rolex saat alanlar ankara Ayrıca, Antika, duvar, masa, kol saatleri itina ile orijinal haline sadık kalınarak tamir edilmektedir.
ankara rolex saat bayisi Otomatik, kurmalı kol saati tamiri yapılmaktadır. Ayrıca her nevi Quartz(pilli) kol , duvar , masa saati tamiri yapılmaktadır. Tüm yapılan tamir hizmetlerine bir yıl garanti verilmektedir.ankara rolex saat alım satım Firmamız yedek parça konusunda da hizmet vermektedir. Her nevi saat pili (reneta , sony) , saat camları (mineral , safir , lensli , bombeli) ve saat kordonları ( deri, silikon, metal ) bulunmaktadır, ayrıca bulunması mümkün olmayan deri kordonların eskisi elinizde olmak şartıyla birebir aynısını yapabiliyoruz. ankara orjinal rolex saat satmak istiyorum Firmamızda her türlü elektronik aletin Firmamızda kol saati pillerinin tüm çeşidi bulunmaktadır. Pil değişiminde saatin kapak contasını değiştirip, kapak ve tepe contalarını silikonlayıp izolasyonunu yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir